loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
średnia: 5.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
SONY ILCE-7RM2 ALPHA A7R BODY 42,4Mpx WIFI
  • SONY
  • Producent: SONY
  • Model: ILCE-7RM2
  • Waga produktu: 0.3 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 24 godziny

Sony Alfa ILCE-7RM2 Body

Cena: 7799,00 PLN*
Cena rynkowa: 8699.00 PLN
Wysyłka od: 14.90 PLN
*z podatkiem VAT
Polecamy
  • Opis produktu
  • Filmy video

Innowacyjność

Aparat został wyposażony w pełnoklatkową matrycę CMOS 42,4 Mpix. A7R II prowadza nowe możliwości i innowacyjne funkcje takie jak matryca 35 mm wykonana w technologii BSI, 399-polowy system Fast Hybrid AF oraz wewnętrzny zapis wideo 4K. Dodatkowo, aparat wyposażony został w 5-cio osiową stabilizację obrazu, oraz udoskonalony wizjer XGA OLED Tru-Finder o największym na świecie współczynniku powiększenia 0,78x i rozdzielczości 2,35 tyś. punktów.
 
 
 
 
Stabilizacja obrazu


Pięcioosiowa stabilizacja matrycy odznacza się wyjątkową wydajnością. Stanowi ona idealne rozwiązanie pozwalające na uzyskiwanie wyraźnych zdjęć i filmów w słabych warunkach oświetleniowych i to bez statywu. Pochylenia w przód i tył przesunięcia na boki, w górę i dół, obroty - wbudowana 5-osiowa stabilizacja obrazu poradzi sobie ze wszystkim i pozwoli na zdjęcia bez rozmyć. Obraz w wizjerze również będzie stabilny, co ułatwia kadrowanie sceny. 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu współpracuje dodatkowo z obiektywami Sony A z optycznym stabilizatorem SteadyShot (po zastosowaniu adaptera LA-EA3 lub LA-EA1).
 
 
 
 
Video Full HD i 4K

Aparat ma możliwość nagrywania płynnego wideo Full HD 1920 x 1080 z różnymi częstotliwościami klatek: 60p, 60i, lub 24p z dźwiękiem stereo. Teraz funkcja wideo 4K nie wymaga już zewnętrznego rejestratora i jest jeszcze bardziej zaawansowana. Obejmują one zapis obrazu w jakości 4K (QFHD 3840 x 2160) w trybie Super 35mm z kadrowaniem lub w trybie pełnoklatkowym. W trybie Super 35mm aparat odczytuje dużą ilość pikseli — około 80% więcej niż w obrazie 4K. Piksele te są odczytywane indywidualnie, bez łączenia w grupy, a następnie poddawane interpolacji w celu uzyskania filmu 4K z minimalną morą i postrzępieniem krawędzi obiektów. Do zapisu filmów służy zaawansowany kodek XAVC S6, który umożliwia uzyskanie przepływności 100 Mb/s dla obrazu 4K i 50 Mb/s dla obrazu Full HD.
 
Aparat A7R II pozwala na użycie szeregu funkcji przydatnych w profesjonalnych produkcjach filmowych: profili obrazu, krzywej gamma S Log2, przestrzeni barw S-Gamut, rejestracji obrazu HD (720p) w tempie 120 kl./s, kodu czasowego czy reprodukcji "czystego" sygnału HDMI.
Dla funkcji nagrywania wideo dostępny jest również praktyczny pełny system AF i śledzenie AF.
 
 
 
 
 
 
 
 
Autofocus
 

Sony ILCE-7RM2 to aparat z ultra szybkim autofocusem. Aparat jest tak szybki, że dorównuje cyfrowym lustrzankom. System autofokusa wyróżnia się 399 punktowym pomiarem opartym na detekcji fazy wspieranym przez 25-polowy system detekcji kontrastu. W aparacie wykorzystano zaawansowany algorytm wykrywania ruchu, który wraz z systemem Fast Hybrid AF umożliwia zdjęcia seryjne w tempie 5 kl./s ze śledzeniem ostrości.
 
 
 
 
 
 
Pola AF

399 pól AF pokrywa 95% powierzchni kadru — więcej niż w jakimkolwiek innym aparacie cyfrowym.
 
 
 
 
 
Wi-Fi

Aparat posiada wbudowany moduł Wi-Fi - dzięki darmowej aplikacji PlayMemories Camera Apps wykorzystasz swój smartfon lub tablet (urządzenia Android i iOS) jako urządzenie sterujące zoomem i ustawianiem ostrości ze zdalnym podglądem na żywo. Technologia NFC pozwala na natychmiastowe przesyłanie zdjęć na smartfony i tablety, które posiadają technologię NFC poprzez proste zbliżenie aparatu do urządzenia. Zdjęcia wysłane z aparatu przez Wi-Fi bądź NFC można następnie udostępnić znajomym w serwisie społecznościowym.

Dane techniczne

Matryca 42,4 mln pikseli Exmor R CMOS 35,9 x 24,0 mm
Procesor obrazu BIONZ X
Regulacja ostrości AF
ISO ISO 100-25600 rozszerzalne do 102400
Filmy 4K
Wyświetlacz Wyświetlacz: 3.0" LCD, Live View, 1228800 punktów ekranu, pochylany
Zasilanie NP-FW50
Rodzaj matrycy CMOS
Jakość Filmów 4K
 

Polecamy