Wczytuję dane...
Kod producenta: BLS8G4S240FSDK
Waga produktu: 0.3 kg
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: CRUCIAL
Oblicz ratę

Pamięć DDR4 SODIMM Ballistix Sport LT 8GB

W zmieniającym się świecie technologii, całkowita wydajność systemu jest ograniczana przez najwolniejsze komponenty. Zlikwiduj wąskie gardło swojego laptopa, jakim jest zbyt wolna lub zbyt mało pojemna pamięć RAM, korzystając z wysokiej klasy modułów SODIMM Ballistix Sport LT marki Crucial.

Szybkie i niezawodne pamięci z serii Ballistix zostały zaprojektowane i wytworzone dla entuzjastów wysokiej wydajności i gier. Oferują one taktowanie 2400 MHz oraz opóźnienia na poziomie CL16. Zostały też wyposażone w radiatory usprawniające chłodzenie.

Wysoka wydajność pamięci

Wykonuj wiele zadań bez wysiłku i przyspiesz swojego notebooka. Pamięci SODIMM Crucial Ballistix Sport LT mają zwiększone taktowanie, pozwalając systemowi przetwarzać więcej danych w jednym momencie. Uruchamiaj aplikacje szybciej i bez lagów.

Moduły Ballistix Sport LT nie wymagają trudnej konfiguracji BIOSu, możesz więc zacząć pracę od razu po umieszczeniu ich w odpowiednich slotach. Pamięci te charakteryzują się też przystępną ceną, dzięki czemu będziesz cieszyć się wysoką wydajnością nie posiadając wysokiego budżetu.

Wysoka jakość modułów Crucial

W celu zapewnienia najwyższej jakości modułów pamięci Ballistix Sport LT, firma Crucial współpracuje jedynie z najlepszymi dostawcami komponentów, a w produkcji modułów pamięci stosuje wyselekcjonowane kości pamięci światowych marek.

Dzięki szerokiej i różnorodnej ofercie firmy Crucial, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafiają produkty nie tylko o najwyższej niezawodności i jakości wykonania, ale także idealnie celujące w Twoje potrzeby.

Okres gwarancji Wieczysta
Typ gwarancji producenta
Rodzaj pamięci DDR4 DIMM
Pojemność 8GB
Taktowanie pamięci 2400 MHz
Opóźnienie CL 16
Napięcie 1.2V
Dodatkowe informacje Złocone styki
Polecamy