Wczytuję dane...
Model: Logitech Mouse MX Master 2S
Kod producenta: 910-005139
Waga produktu: 0.3 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: LOGITECH
Oblicz ratę


Wejdź na wyższy poziom

Ta nowoczesna mysz Logitech MX Master 2S jest stworzona dla mistrzów produktywności, którzy chcą wykonywać więcej zadań w wydajniejszy sposób. Zaawansowane funkcje myszy MX Master 2S obejmują technologię Logitech Flow do płynnej pracy na wielu komputerach, zaawansowane przewijanie, śledzenie ruchów o wysokiej precyzji na dowolnej powierzchni oraz oszałamiające wzornictwo. Zoptymalizowana pod kątem systemu Windows® i Mac.

Logitech MX Master 2S

Płynna praca na wielu komputerach

Minęły już dni, kiedy praca na wielu komputerach oznaczała irytujące wysyłanie do siebie wiadomości e-mail lub żmudne kopiowanie plików na dysk flash. Dzięki technologii Logitech Flow możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między komputerami.

Logitech MX Master 2S Technologia Flow

Laserowe śledzenie ruchów Darkfield

Mysz wysokiej klasy zasługuje na śledzenie ruchów o najwyższej jakości. Właśnie dlatego Logitech zaprojektowało mysz MX Master 2S z użyciem zupełnie nowego, precyzyjnego czujnika 4000 dpi, który może śledzić ruchy praktycznie na dowolnej powierzchni — nawet na modnym szklanym stole w sali zarządu.

Logitech MX Master 2S Sensor Laserowy

Wydajny akumulator

Szybko ładowany akumulator oznacza, że mysz MX Master 2S jest gotowa wraz z Tobą. W ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, aby pracować przez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy na czas ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać nawet 70 dni. Aby naładować mysz, po prostu podłącz ją do komputera przy użyciu kabla Micro-USB do ładowania i kontynuuj pracę podczas ładowania.

Logitech MX Master 2S Akumulator

Błyskawiczne przewijanie

Jeden ruch kółkiem przewijania pozwala szybko przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy potrzebujesz większej precyzji, kółko przełącza się automatycznie na przewijanie w trybie kliknięcie po kliknięciu. Naciśnij kółko obsługiwane kciukiem, aby przewijać na boki. Pobierz oprogramowanie Logitech Options™, aby dostosować te funkcje.

Logitech MX Master 2S Kółko Przewijania

Technologia Easy-Switch

Podłącz mysz MX Master 2S przy użyciu dołączonego odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooth®

Logitech MX Master 2S Technologia Easy Sitch

Kompaktowy, dopasowany kształt

Perfekcyjnie zaprojektowany, wyrzeźbiony kształt tej wygodnej myszy zapewnia podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji przez wiele godzin. Ciesz się precyzyjnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki odpowiednio rozmieszczonym przyciskom i kółkom.

Logitech MX Master 2S Kompaktowy Rozmiar

Specyfikacja

Typ myszy Dla graczy
Łączność Bezprzewodowa
Sensor Laserowy
Rozdzielczość 4000 dpi
Liczba przycisków 7
Rolka przewijania 1
Interfejs 2,4 GHz
Bluetooth
Zasięg 10 m
Bateria Wbudowany akumulator 500 mAh
Czas pracy na baterii Do 2 miesięcy
Profil Praworęczny
Dodatkowe informacje Motyw graficzny na obudowie
Odbiornik Unifying
Obsługa gestów
Kolor Grafitowy
Długość 126 mm
Szerokość 85 mm
Wysokość 48 mm
Waga 145 g
Dołączone akcesoria Kabel USB do ładowania
Gwarancja 24 miesiące - producenta