loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
średnia: 5.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
Karta graficzna Gigabyte GeForce 210 1GB PCI-E BOX
  • NVIDIA
  • Producent: NVIDIA
  • Model: GV-N210D3-1GI
  • Waga produktu: 1 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

Karta graficzna Gigabyte GeForce 210 1GB DDR3 PCI-E BOX

Cena: 89,99 PLN*
Wysyłka od: 14.90 PLN
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Filmy video

Karta graficzna GeForce GT do multimediów
 
Karta graficzna Gigabyte oparta jest na chipsecie GeForce 210 od firmy nVidia. Obsługuje magistralę PCI Express 2.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 5GT/s przepustowości magistrali PCI Express 2.0 (dwa razy większe niż w pierwszej generacji magistrali PCI Express). Magistrala PCI Express 2.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express.
 
Karta oferuje obsługę złącza HDMI dostarczając możliwość odbioru cyfrowego. Złącze HDMI umożliwia entuzjastom gier płynne podłączenie do monitora LCD dostarczając największych multimedialnych doświadczeń. (Tylko 1 pojedynczy kabel HDMI jest wymagany podczas przesyłania strumieniowego dźwięku/video do urządzeń, takich jak Plazma/LCD, czy projektor.)
 
Technologia HDCP dostarcza wzmocnionej, oszczędnej i przejrzystej metody transmitowania i odbioru cyfrowych danych w sposób podobny do DVI/HDMI. Posiada wydajny silnik fizyczny, który pozwala na symulację fizyki w czasie rzeczywistym w grach dla konsol i komputerów PC.
 
Silnik PhysX zaprojektowany jest z myślą o sprzętowej akceleracji przez wydajne procesory o setkach rdzeni. W połączeniu z wyjątkowymi możliwościami procesora graficznego w zakresie obliczeń równoległych, PhysX zapewnia wykładniczy wzrost mocy przetwarzania fizyki i przeniesie gry na nowy poziom dzięki możliwości symulacji bogatych środowisk. Technologia pozwalająca programistom i twórcom oprogramowania na tworzenie aplikacji do rozwiązywania najbardziej złożonych obliczeniowo zadań w krótkim czasie poprzez wykorzystanie mocy przetwarzania równoległego wielu rdzeni procesora graficznego. Najważniejsze funkcje tej technologii to: standardowy język programowania C do tworzenia równoległych aplikacji działających na GPU, standardowe biblioteki dla FFT (Fast Fourier Transform) oraz BLAS (Basic Linear Algebra Subroutines), dedykowany sterownik CUDA do obliczeń z szybką ścieżką transferu danych pomiędzy GPU i CPU, współpracuje ze sterownikami graficznymi OpenGL i DirectX, obsługa systemów operacyjnych Linux 32/64-bit, Windows XP 32/64-bit, oraz Mac.


Producent chipsetu
NVIDIA
Typ chipsetu Geforce 210
Typ chłodzenia pasywny
Szyna pamięci 64-bit
Rodzaj pamięci DDR3
Zainstalowana pamięć wideo 1024 MB
Częstotliwość RAMDAC 400 MHz
Taktowanie rdzenia 520 MHz
Taktowanie pamięci (rzeczywiste) 600 MHz
Taktowanie pamięci (efektywne) 1200 MHz
Maksymalna rozdzielczość obrazu 2560 x 1600
Typ złącza magistrali PCI-E 16x
Złącze D-Sub 1 szt.
Złącze DVI 1 szt.
Złącze HDMI 1 szt.
Obsługiwane standardy OpenGl 3.1
Obsługa technologii AMD CrossFire/CrossFireX Nie
Obsługa technologii NVIDIA SLI Nie
Obsługa wielu monitorów Tak
Obsługa HDCP Tak
Low-profile (karta niskoprofilowa) Nie
Śledzie Low-profile w zestawie Tak
Obsługiwane funkcje NVIDIA PhysX
Minimalna zalecana moc zasilacza 300 Wat
Dodatkowe informacje Pudełko
Zawartość zestawu sterowniki na CD
Szerokość 24 mm
Wysokość 1,361 U
Głębokość 197 mm