Kod producenta: ZT-P10610E-10M
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 60 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: ZOTAC
Oblicz ratę

Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 3GB

Wysoka wydajność oraz niezachwiana stabilność jest na Twoje rozkazy dzięki Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 3 GB. Najnowsze tytuły nie są już wyzwaniem, ustaw parametry układu zgodnie ze swoją wolą, korzystając z autorskiego oprogramowania FireStorm. A kiedy walka pochłonie Cię bez reszty, potężny układ chłodzenia usunie ciepłe powietrze, gwarantując niezmiennie wysokie osiągi.

Karta graficzna Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 3GB

Ponadprzeciętna wydajność

Firma Zotac konstruuje układy VGA od 10 lat, a topowe rozwiązania znajdziesz właśnie w Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 3 GB. Rewelacyjna jakość wykonania daje Ci pewność, że karta będzie bezpiecznie pracować na wysokich obrotach, bezbłędnie obsługując najnowsze gry.

Gdy przestajesz nadążać – giniesz. Lecz z grafiką Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition nie tylko nigdy nie zwolnisz. To Ty będziesz liderem. Do pełnej kontroli na pewno przyda Ci się autorskie narzędzie FireStorm, które pozwli kontrolować najważniejsze parametry.

Ponadprzeciętna wydajność

Wydajne i ciche chłodzenie

Karta Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 3 GB posiada ogromnie wydajny, a przy tym cichy układ chłodzenia, złożony z dwóch wentylatorów, masywnego radiatora oraz zatopionych w nim ciepłowodów. Dzieki niej zachowasz spokój w ogniu walki.

Rdzeń GPU styka się bezpośrednio z miedzianą płytką, która znakomicie rozprasza generowane ciepło. Ponadto z układem chłodzenia połączone są bezpośrednio pamięci VRAM i sekcja zasilania. Całość chłodzenia wykonana została z aluminium.

Wydajne i ciche chłodzenie

NVIDIA VR

Kiedy uznasz, że gaming na monitorze to dla Ciebie za mało, skorzystaj z technologii NVIDIA VR Ready. Dzięki GeForce GTX 1060 AMP! Edition 3 GB będziesz miał taką możliwość.

Płynność projekcji, odwzorowanie praw fizyki – to wszystko doprowadzono do perfekcji. Teraz fabuła gry nie będzie już tylko wyświetlana przed Tobą. Ona otoczy Cię ze wszystkich stron i sprawi, że staniesz się częścią rozgrywki, zapewniając sobie dodatkową porcję adrenaliny.

NVIDIA VR

Legendarna jakość Zotac GTX 1060 AMP! Edition

Wysoką jakość wykonania Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition potwierdza 5 lat gwarancji producenta*. Co ważne, przysługuje ona nie tylko użytkownikom prywatnym, ale i firmom. Zyskujesz tym samym pewność, że kupujesz komponent o znakomitych parametrach oraz oryginalnym designie. 

*Aby rozszerzyć gwarancję na okres 5 lat, w ciągu 28 dni od zakupu zarejestruj kartę na stronie: https://www.zotac.com/.

Legendarna jakość Zotac 1060 AMP! Edition

 

Specyfikacja

Układ graficzny: GeForce GTX 1060
Rodzaj złącza: PCI-E x16 3.0
Pamięć: 3 GB
Rodzaj pamięci: GDDR5
Szyna pamięci: 192-bit
Taktowanie pamięci: 8000 MHz
Taktowanie rdzenia: 1582 MHz (1797 MHz w trybie Boost)
Typ chłodzenia: Aktywne
Rodzaje wyjść:
- HDMI - 1 szt.
- DVI - 1 szt.
- DisplayPort - 3 szt.
Obsługiwane biblioteki:
- DirectX 12
- OpenGL 4.5
Pobór mocy: 120 W
Szerokość: 206 mm
Głębokość: 111 mm
Gwarancja: 60 miesięcy - producenta