Wczytuję dane...
Model: JBL E55BT
Kod producenta: E55BTBLK
Waga produktu: 0.7 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 6925281918148
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: JBL
Oblicz ratę

Nowoczesna konstrukcja słuchawek JBL E55BT

Nowe słuchawki bezprzewodowe JBL E55BT oferują studyjną jakość dźwięku, dzięki wokółusznej konstrukcji muszli i budowie zamkniętej, co pozwala na spełnienie wymagań każdego audiofila. Proces ładowania słuchawek przebiega bardzo sprawnie, a jego czas wynosi ok. 2 godziny. Wbudowany akumulator Li-ion zapewnia do 20 godzin pracy po jednokrotnym, pełnym naładowaniu. Nie musisz już martwić się, czy słuchawki rozładują się podczas całodziennego słuchania.

Produkty na poniższych grafikach pochodzą z serii E55BT słuchawek JBL, lecz mogą występować w różych wersjach kolorystycznych. Zdjęcia mają za zadanie ukazać funkcjonalność produktu. Ta oferta dotyczy słuchawek JBL E55BT w kolorze czarnym.

Wysoka jakość dźwięku JBL E55BT

Muzyka zawsze z Tobą

Ze słuchawek JBL E55BTBLK możesz korzystać zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo. W pierwszym przypadku wystarczy połączyć się ze swoim urządzeniem mobilnym za pomocą funkcji Bluetooth w wersji 4.0. Słuchawki zagrają także pasywnie po podłączeniu do nich kabla (dołączony do zestawu). Miej słuchawki JBL zawsze przy sobie i odtwarzaj na nich swoje ulubione utwory muzyczne gdziekolwiek jesteś.

Słuchawki bezprzewodowe JBL E55BT

Słynne brzmienie JBL

Dzięki słuchawkom JBL usłyszysz zarówno siłę basowego brzmienia, jak subtelność i łagodność wyższych tonów. Duże 50 mm przetworniki otoczą Twoje uszy dając Ci nie tylko komfort, ale także najlepszą jakość dźwięku bez zniekształceń. Słuchawki E55BT cechują się naturalnym, doskonale zrównoważonym dźwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność Twojej ulubionej muzyki. 

Basowe brzmienie słuchawek JBL E55BT

Rozmawiaj przez słuchawki JBL E55BT

Słuchawki JBL pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych. Wbudowany mikrofon został wykonany z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu jakość dźwięku podczas połączenia jest bardzo dobra. Możesz sterować połączeniami przyciskiem kontrolnym znajdującym się na obudowie słuchawek lub znajdującymi się na dołączonym do zestawu przewodzie przełącznikami. Rozmowy telefoniczne prowadzone przez JBL E55BTBLK są wyjątkowo komfortowe. Nie musisz już trzymać telefonu w ręce podczas konwersacji. 

Wbudowany mikrofon w słuchawkach E55BT JBL

Znakomite dopasowanie 

Słuchanie muzyki godzinami nigdy nie było tak komfortowe. Słuchawki E55BT w kolorze czarnym posiadają ergonomiczny pałąk podszyty miękkim materiałem oraz idealnie dopasowujące się do uszu poduszki. Nawet gdy jesteś w ruchu słuchawki JBL, dzięki swojej ergonomicznej budowie, idealnie okalają głowę. Wysoka wytrzymałość, komfort użytkowania oraz zamknięta konstrukcja - dzięki nim JBL E55BT zapewniają jeszcze lepszą reprodukcję dźwięku i izolowanie niechcianych zakłóceń. 

Wygodne słuchawki wokółuszne JBL E55BT
Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, półotwarte Bluetooth 4.0. 
Do 20 godzin odtwarzania. Czas ładowania jedynie dwie godziny.
Ergonomiczny design. W zestawie przewód do użytkowania pasywnego. 
Wysokiej klasy przetworniki 50mm, lekka waga dla
zwiększenia komfortu, Niezrównana jakość wykonania. 
Oryginalna jakość dźwięku JBL.
Specyfikacja techniczna:
• Przetworniki dynamiczne: 50 mm
• Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kH
• Impedancja: 32 Ohm
• Jack 3,5 mm
Polecamy