Wczytuję dane...
Model: MU-PC2T0K
Kod producenta: MU-PC2T0K/WW
Waga produktu: 0.08 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN 8806090195303
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: SAMSUNG
Oblicz ratę

Niezależnie od tego, czy przenosisz gry, filmy, czy poufne pliki, niewielki przenośny dysk SSD Samsung T7 Touch zapewni Ci prędkość i bezpieczeństwo. Jest kompatybilny m.in. z urządzeniami PC, Mac i Android czy konsolami do gier. W skład zestawu wchodzą kable USB Typu-C oraz USB Typu-C do USB Typu-A, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Miej dostęp do swoich plików zawsze i wszędzie.

Przesyłaj dane błyskawicznie

Za sprawą niezwykłej szybkości złącza USB 3.2 Gen2 dostępnego na T7 Touch, przesył ogromnych plików trwa zaledwie kilka sekund. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia osiągnięcie prędkości odczytu/zapisu sekwencyjnego wynoszących odpowiednio nawet 1050/1000 MB/s. T7 Touch wyposażono też w diodę LED, która sygnalizuje, jaki proces aktualnie przeprowadza dysk.

Solidna kostrukcja

SSD, czyli dysk półprzewodnikowy, to urządzenie pozbawione jakichkolwiek elementów ruchomych. Wytrzymała metalowa obudowa zabezpiecza umieszczony wewnątrz sprzęt, chroniąc zapisane dane przy upadkach z wysokości nawet 2 metrów.

Co ważne, T7 Touch rozmiarem niewiele odbiega od karty kredytowej, waży 58 gramów, a jego solidny, aluminiowy, jednoelementowy korpus wygodnie układa się w dłoni.

Zabezpiecz dotykiem

Chroń swoje prywatne pliki, nie rezygnując z wygody użytkowania. Wbudowane opcje zabezpieczeń T7 Touch wykorzystują szyfrowanie AES 256-bit, dając Ci także możliwość odblokowania urządzenia przy pomocy odcisku palca bądź hasła.

Aby ułatwić Ci ustawienie hasła i odcisku palca oraz aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T7 Touch wyposażono w udoskonalone oprogramowanie do komputerów PC i Mac. Z kolei w przypadku smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację mobilną.

Specyfikacja

Pojemność: 2000 GB
Format: 2.5"
Interfejs: USB 3.2 Typu C - 1 szt.
Prędkość odczytu (maksymalna): 1050 MB/s
Prędkość zapisu (maksymalna): 1000 MB/s
Wysokość: 8 mm
Szerokość: 57 mm
Głębokość: 85 mm
Waga: 58 g
Kolor: Czarny
Dodatkowe informacje:
- Aluminiowa obudowa
- 256-bitowe szyfrowanie danych AES
- Ochrona danych za pomocą klucza dostępu
- Czytnik linii papilarnych
- Sprzętowe szyfrowanie
- Kompatybilność z Windows i Mac OS
Dołączone akcesoria: Kabel USB-C, Oprogramowanie, Instrukcja obsługi
Gwarancja: 36 miesięcy (producenta)
Kod producenta: MU-PC2T0K/WW
Polecamy