Wczytuję dane...
Model: VERSA GRAY/SILVER
Kod producenta: FB505SRGY-EU
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN 816137029100
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: FITBIT
Oblicz ratę

Zegarek sportowy Fitbit Versa

Fitbit Versa to więcej niż zwykły zegarek. Zaprojektowany specjalnie po to aby zmotywować Cie do codziennej aktywności i sprawić abyś jak najlepiej wykorzystał swój czas.

Szereg funkcji pozwoli Ci śledzić m.in. spalone kalorie, czas i jakoś snu oraz zobaczyć kiedy powinieneś wstać od biurka i się poruszać.

Zegarek sportowy FitBit Versa

Całodzienna aktywność

Bieganie, jazda na rowerze, trening aerobowy, gra w tenisa, a nawet pływanie – zegarek Versa zarejestruje każdą z tych aktywności i zapisze w grafiku ćwiczeń.

Użytkownik może również spersonalizować ustawienia dowolnego ćwiczenia, tak aby było ono rozpoznawane i zapisywane w aplikacji dopiero po określonym czasie jego wykonywania.

Całodzienna aktywność

Pomiar tętna i pulsu

Versa stale kontroluje Twoje tętno przeprowadzając regularne, automatyczne pomiary bezpośrednio z Twojego nadgarstka. Zmotywuje Cię do utrzymania odpowiedniej intensywności treningu, a także monitoruje spalanie kalorii.

Osiągnij odpowiedni puls dla spalania tkanki tłuszczowej, treningu kardio dzięki uproszczonym strefom pulsu, a także śledzi tętno spoczynkowe aby sprawdzić poprawę kondycji. Bądź zmotywowany celami treningu oraz jego podsumowaniem znajdującym się bezpośrednio na Twoim nadgarstku.

Pomiar tętna i pulsu

Przywitaj dzień pełny energii

Versa automatycznie monitoruje długość i jakość Twojego snu, synchronizuje uzyskane statystyki ze smartfonem i komputerem, a następnie wyświetla szczegółowe wykresy w aplikacji Fitbit. Ponadto pozwala ustawić cichy alarm wibracyjny, który ułatwi Ci wstawanie na poranne ćwiczenia.

Przywitaj dzień pełny energii

Powiadomienia i muzyka

Na ekranie zegarka pojawiają się powiadomienia o połączeniach odebranych wiadomościach oraz wydarzeniach z kalendarza, a także wygodny panel pozwalający na kontrolowanie muzyki.

Nie masz pomysłu na swój trening? Wirtualny trener przeprowadzi Cię krok po kroku przez zestaw dopasowanych do Twoich potrzeb ćwiczeń. Wszystkie informacje automatycznie pojawią się w aplikacji mobilnej lub internetowej

Powiadomienia i muzyka

 

Opis produktu Fitbit Versa - srebrny aluminium - inteligentny zegarek z pasek - szary
Typ produktu Inteligentny zegarek
Przyłączalność Bluetooth, NFC
Obsługiwany system operacyjny urządzenia hostującego iOS, Android, Windows Phone
Wyświetlacz LCD
Wejście Czuły ekran dotykowy
Dane trasowania Odległość, spalone kalorie, aktywność, sen, tętno, ilość pokonanych stopni, ilość pokonanych pięter, fazy snu, ilość przepłyniętych okrażeń, cykl miesiączkowy
Pasek Szary - pasek
Cechy Czujnik pomiaru tętna, powiadoomienie o nieodebranej rozmowie, powiadomienia o datach w kalendarzu, powiadomienie SMS-em, technologia sprawdzania tętna PurePulse, opaska wymienna, powiadomienie aplikacji społecznościowych, zapis i odtwarzanie muzyki, GPS za pośr. sieci komórkowej
Czas pracy baterii Do 4 dni
Materiał wykonania obudowy Anodyzowane aluminium
Polecamy