Wczytuję dane...
Kod producenta: 71902/55/PH
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 8718696129555
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: PHILIPS

Taśma LED Philips HUE RGBW lightstrip PLUS PRZEDŁUŻENIE 1 M

Najważniejsze cechy taśmy:

  • Wymaga zastosowania bazowej taśmy Philips Lightstrip Plus i podłączenia mostka Philips Hue
  • Elastyczny montaż w zakresie kształtowania, wyginania i wydłużania
  • Emituje różnorodne odcienie światła białego i kolorowego
  • Możliwość wydłużenia nawet do 10 m
  • Zdalne programowanie za pomocą smartfonu lub tabletu przez aplikację Philips Hue (po podłączeniu do mostka)
  • Oprawa z możliwością przyciemniania
  • Kompatybilna z inteligentnym systemem Philips HUE
  • W energooszczędnej technologii LED
Dyskretnie rozjaśni nawet pozornie niedostępne miejsca w Twoim otoczeniu. Zastosowanie Lightstrip Plus 1M pozwala na wydłużenie niezbędnej bazy Philips Hue Lightstrip Plus nawet do 10 metrów.  Dzięki temu eektowniej podkreślisz większe powierzanie. Stworzysz przytulny kąt do relaksu, kolorowe miejsce szalonej zabawy, zmienisz charakter wnęk kuchennych lub wydobędziesz zapomniane detale stylowego salonu. Dyskretna barwa stworzy nastrojową poświatę w Twoim otoczeniu.

Funkcjonalność

To najbardziej elastyczne oświetlenie w Twoim domu. Stwórz nowe, wyjątkowe aranżacje świetlne w bliskim Ci otoczeniu. Dzięki dyskretnemu strumieniowi światła taśma LED Philips HUE, będzie nie tylko piękną dekoracją, ale także doskonale doświetli wnętrze. Kształtuj światło wokół siebie.

Stwórz przyjazną atmosferę

Światłem buduj klimat wnętrza. Po połączeniu z mostkiem Philips Hue możesz wybrać odpowiedni odcień spośród 16 mln kolorów. Niech biała, chłodna barwa pomoże Ci wstać o poranku, jasna – skoncentrować się w ciągu codziennych zajęć, ciepła – zrelaksować się po intensywnym dniu. A w wolnej chwili, niech kolory wypełnią Twoje otoczenie, zarówno w samotny, spokojny wieczór, jak i podczas szalonych spotkań z przyjaciółmi w Twoim domu.

Łatwa instalacja

Dzięki elastycznej formie z łatwością połączysz ją z taśmą Philips Lightstrip Plus. Możesz nadać jej dowolny kształt i zainstalować nawet w trudno dostępnych miejscach. Łatwa w łączeniu, mocowaniu oraz skracaniu w każdym momencie. Idealna zarówno jako oświetlenie kina domowego, wnęk i blatu kuchennego lub jako nawigacyjne oświetlenie krętych schodów w korytarzu.

Polecamy