Wczytuję dane...
Model: Hue Bridge 2.0
Kod producenta: 8718696511800
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 8718696511800
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: PHILIPS
Oblicz ratę

Mostek Philips Hue

Mostek Philips Hue to wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania własnego systemu Philips Hue. Jest on „mózgiem” całej operacji, który umożliwia sterowanie wszystkimi produktami Philips Hue za pomocą aplikacji mobilnej. Po zainstalowaniu mostka Philips Hue i pobraniu aplikacji na urządzenie przenośne możesz uwolnić wyobraźnię i zbudować własny system inteligentnego domu.

Dodaj do 50 żarówek Philips Hue

Wybierz dowolne produkty Philips Hue i podłącz je do mostka. Jest on w stanie obsłużyć nawet 50 żarówek, więc możesz zainstalować rozwiązania Hue w całym domu.

System Philips Hue umożliwia też podłączenie maksymalnie 10 akcesoriów, co pozwala jeszcze lepiej wykorzystać możliwości oświetlenia połączonego.

Inteligentne sterowanie głosem i smartfonem

Za pomocą aplikacji Philips Hue na iOS i Android możesz zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Sprawdź, czy przed wyjściem z domu zostały wyłączone światła i włącz je, jeżeli pracujesz do późna.

System Philips Hue współpracuje z rozwiązaniami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home z Asystentem Google, umożliwiając sterowanie oświetleniem za pomocą głosu. Możesz włączać i wyłączać światła. Przyciemniać do wybranej jasności, aby stworzyć idealną atmosferę. Nawet przywołać wstępnie ustawione aranżacje, zmieniać kolory i wiele więcej, a to wszystko bez ruszania się z miejsca.

Technologia ZigBee

System Philips Hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Hue — bezpośrednio i bez problemów.

Zalety:

  • Mostek jest „mózgiem" łączącym cały system oświetlenia Philips hue
  • Można podłączyć do niego 50 żarówek
  • Umożliwia podłączenie 10 akcesoriów, dla jeszcze lepszego wykorzystania możliwości połączonego oświetlenia
  • System oparty jest na technologii ZigBee, która jest wydajna, bezpieczna i niezawodna w sterowaniu oświetleniem
  • Aktualizacje oprogramowania są przeprowadzane bezprzewodowo, bezpośrednio w produkcie
  • Komfortowe przyciemnianie światła
  • System Smart Control, pozwala sterować oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu
  • Zestaw oferuje takie funkcje jak: ustawianie wyłączników czasowych, powiadomienia, alarmy i wiele więcej
  • Zestaw startowy jest zgodny z technologią Apple HomeKit

Polecamy