Wczytuję dane...
Kod producenta: BT9297/15
Waga produktu: 0.3 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 8710103809135
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: PHILIPS
Oblicz ratę
Zachowaj pełną kontrolę nad kształtem brody dzięki wyjątkowej prowadnicy laserowej. Umożliwia ona stworzenie precyzyjnej i symetrycznej stylizacji bez ryzyka niepowodzenia.


Prowadnica laserowa umożliwia precyzyjne, symetryczne przycinanie

Zadbaj o swój zarost z pomocą naszego wyjątkowego systemu z prowadnicą laserową. Czerwona linia prowadząca umożliwia ostre, symetryczne przycinanie po obu stronach twarzy.


Stopniowe przycinanie co 0,2 mm w zakresie od 0,4 mm do 7 mm

Wystylizuj swoją brodę z niezwykłą precyzją dzięki możliwości wyboru długości zarostu z dokładnością do 0,2 mm. Za pomocą kółka ustawień długości wybierz żądaną długość zarostu w zakresie od 0,4 mm do 7 mm.


Trymer do modelowania umożliwia wykończenie stylizacji i uzyskanie perfekcyjnych krawędzi

Dokończ swoją stylizację. Użyj trymera do modelowania, aby nadać krawędziom zarostu precyzyjny kształt i dopracować detale.

 

Metalowe ostrza są podwójnie ostrzone, co przyspiesza przycinanie

Metalowe ostrza ze stali szlachetnej są podwójnie ostrzone i wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu wystarczają na bardzo długo i z łatwością ścinają nawet najgrubsze włosy. Ponadto ostrza delikatnie ocierają się o siebie, co sprawia, że ostrzą się podczas przycinania. W rezultacie za każdym razem umożliwiają one dokładne i równe przycinanie.

 

 

Urządzenie unosi włoski i odpowiednio nimi kieruje, co zapewnia bezproblemowe i równomierne przycinanie

Przytnij zarost jednym szybkim ruchem. Nasz innowacyjny system lift & trim unosi każdy włosek i kieruje go wprost na podwójne ostrza ze stali szlachetnej. Dzięki temu uzyskasz równy zarost lub przycięcie za jednym pociągnięciem.

 

Równomierne przycinanie nawet najgrubszych włosów

Wydajny silnik trymera umożliwia równomierne przycinanie włosów, niezależnie od różnic w ich grubości.

Zaokrąglone końcówki są delikatne dla skóry i zapobiegają powstawaniu podrażnień

Idealnie skuteczne, a jednocześnie bezpieczne przycinanie. Ostrza trymera mają zaokrąglone końcówki, które pomagają uniknąć podrażnienia skóry, nawet podczas korzystania z urządzenia bez nasadki grzebieniowej.

 

80 min działania po 1 godz. ładowania; możliwość podłączenia do sieci

Dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu wystarczy ładować trymer do brody przez 1 godzinę, aby uzyskać 80 minut działania bezprzewodowego. Jeśli potrzebujesz więcej energii do przycinania, możesz po prostu podłączyć trymer do sieci elektrycznej. Trymer został zaprojektowany z myślą o zasilaniu akumulatorowym i sieciowym.

 

Wyświetlacz LED wskazuje wybrane ustawienie długości

Obracając kółko ustawień długości można zobaczyć na wyświetlaczu LED wybrane ustawienie długości wyrażone w mm.

 

Szybka kontrola stanu akumulatora trymera

Wystarczy zaledwie chwila, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora trymera. 3 paski wskazują pozostały czas pracy na akumulatorze, a także stan jego naładowania, gdy trymer podłączony jest do prądu.

 

100-procentowa wodoodporność gwarantuje łatwe i dokładne czyszczenie

Aby dokładnie wyczyścić trymer, wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą, ponieważ jest całkowicie wodoodporny.Zawartość zestawu:
- trymer Philips BT9297/15,
- nasadka grzebieniowa (zintegrowana nasadka unosząca włosy),
- trymer do modelowania,
- etui podróżne.

Polecamy