Wczytuję dane...
Kod producenta: NWS01- EC
Waga produktu: 0.4 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 3700730500104
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: NETATMO
Oblicz ratę

Modułowa stacja pogodowa Netatmo

Poznaj niesamowicie funkcjonalną stację pogodową od firmy Netatmo. Dzięki temu, że urządzenie składa się z kilku modułów (do kupienia oddzielnie), sam możesz zadecydować co tak naprawdę jest Ci niezbędne i jakich informacji potrzebujesz. Oferta ta dotyczy inteligentnej stacji pogodowej, która jest podstawowy elementem każdego zestawu. Weather Station działa samodzielnie i składa się z dwóch modułów wewnętrznego i zewnętrznego.

Jeżeli jednak chcesz uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe i pełne informacje, skompletuj interesujący Cię zestaw i stwórz swój domowy informator pogodowy. Wybieraj pomiędzy bogatą ofertą czujników pomiaru: ilości opadów, prędkości wiatru, jakości powietrza w domu, temperatury czy dźwięku (do kupienia oddzielnie).

Zatroszcz się o zdrowe otoczenie

Użyj Weather Station do monitorowania jakości powietrza w całym domu i w jego najbliższej okolicy. Dzięki inteligentnej stacji pogodowej od firmy Netatmo możesz teraz monitorować jakość powietrza, temperaturę, wilgotność, natężenie dźwięku, ciśnienie atmosferyczne oraz inne parametry pogodowe. Wszystkie dane gromadzone i przechowywane są online i dostępne przez aplikacje lub stronę internetową. Sprawia to, że zawsze masz do nich dostęp, wystarczy tylko np. smartfon z aplikacją oraz połączenie z Internetem. Poza przeglądanie i analizą wyników możesz udostępniać je także w sieciach społecznościowych.

Urządzenie daje Ci także, możliwość sprawdzenia szczegółowej prognozy pogody na 7 najbliższych dni. Natomiast nowy standard wzornictwa i technologii stacji monitorującej jakość powietrza sprawia, że idealnie pasuje ona do każdego wnętrza, a powłoka wykonana z jednego kawałka trwałego aluminium zapewnia wytrzymałość oraz długie użytkowanie tego modelu.

Inteligętna stacja pogodowa Weather Station Netatmo

Moduł wewnętrzny Weather Station

Umieść wyższy z modułów Weather Station w swoim domu i sprawdzaj temperaturę, wilgotność, zawartość CO2 oraz jakość powietrza, a także natężenie dźwięku w danym pomieszczeniu. Używając Wi-Fi, moduł wewnętrzny wysyła swoje pomiary oraz pomiary z modułu zewnętrznego na Twoje osobiste konto internetowe Netatmo. Kiedy uruchomisz aplikację Netatmo App na swoim Phonie, zgromadzone przez Netatmo dane zostaną pobrane i wyświetlone w aplikacji.

Moduł wewnętrzny zasilany jest za pomocą zasilacza USB. Po podłączeniu zasilania moduł podświetli się na niebiesko. Po dotknięciu górnej części obudowy modułu wewnętrznego uruchomiony zostanie automatyczny pomiar. Dane liczbowe przesyłane są do Twojego konta, natomiast pomiar poziomu CO2, moduł pokazuje także za pomocą trzech kolorów: zielony oznacza, że poziom jest dobry, żółty, że można by było poprawić jakość, a czerwony informuje, że pomieszczenie powinno być wywietrzone.

Netatmo Weather Station moduł wewnętrzny

Moduł zewnętrzny Weather Station

Moduł zewnętrzny (mniejszy) bezprzewodowo wysyła pomiary do modułu wewnętrznego używając sygnału radiowego. Zasilany jest on dwoma bateriami AAA. Po prawidłowym włożeniu baterii zapali się zielona dioda, co oznacza, że sprzęt jest gotowy do działania. Urządzenie do użytku zewnętrznego pozwala Ci zmierzyć temperaturę, wilgotność, jakość powietrza oraz ciśnienie na zewnątrz.

Stacja pogodowa doradzi Ci, kiedy jest optymalny moment, żeby przewietrzyć w domu lub kiedy podejmować aktywności poza nim. Dodatkowo umożliwia uzyskanie lokalnego wskaźnika jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Natomiast dzięki gromadzeniu danych i ich analizie pozwala odkrywać lokalne wzory i cykle pogodowe, co sprawia, że jest kompleksowym narzędziem do zrozumienia swojego otoczenia. Moduł zewnętrzny odporny jest na promieniowanie UV, natomiast należy umieścić go w takim miejscu, aby nie był narażony na inne niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Netatmo Weather Station moduł zewnetrzny

Zapewnij idealne warunki w swoim domu

Dowiedz się, dlaczego tak wielkie znaczenie mają odpowiednie warunki panujące w domu i jak funkcjonalnym i istotnym urządzeniem jest Weather Station. Powietrze suche może powodować swędzenie skóry. Natomiast nadmierna jego wilgotność prowadzi do wzrostu pleśni. Poziomy wilgotności mogą odgrywać ogromną rolę podczas walki z chorobami takimi jak astma i różnego typu alergie. Dodatkowo niewłaściwie wentylowany pokój prowadzi do wysokiego zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń. Ogromnie zmniejsza to zdolność koncentracji, co jest kluczowe, gdy dzieci wykonują swoją pracę domową lub przygotowują się do egzaminu, albo Ty chcesz popracować w domu.

Na Twój stan zdrowia wpływ mają także częste zaburzenia snu, które mogą być spowodowane hałasami, których na pozór nie słyszysz. Sprawdź historię danych dotyczących czasu snu, aby dowiedzieć się, jak poprawić jego efektywność. Co więcej, małe dzieci oraz niemowlęta nie są w stanie właściwie zrównoważyć temperatury ciała, często budzą się całe spocone i zgrzane. W ustaleniu odpowiedniej temperatury także może pomóc Ci NWS01- EC.

Miernik określający jakość powietrza Weather Station

Dokładne pomiary i szybka informacja

Aplikacja umożliwia wyświetlanie danych w formie wykresu w celu śledzenia w czasie rzeczywistym środowiska wewnątrz i na zewnątrz Twojego domu. Obserwuj cykle i prognozy zmian wokół siebie. Zakres temperatur jednostki wewnętrznej to od 0°C do 50°C, z dokładnością do ± 0.3°C. Zakres temperatur jednostki wewnętrznej to -40°C do 65°C, granica błędu to ± 0.3°C.

Pomiar wilgotności obydwóch modułów to od 0 do 100% (±3%). Barometr posiada zakres pomiarowy od 260 do 1160 mbar, z dokładnością ±1 mbar. Stężenia CO2 w powietrzu mierzone jest w przedziale od 0 do 5000 ppm (±50 ppm lub 5%). Natomiast poziomu hałasu od 35 dB do 110 dB. Bez limitowe przechowywanie danych w chmurze oraz częstotliwość wykonywania pomiarów w cyklach 5 minutowych, gwarantują naprawdę kompleksowe informacje pogodowe i nie tylko.

Funkcjonalny stacja pogodowa Netatmo Weather Station

Współpraca z Amazon Alexa

Stacja pogody Netatmo jest kompatybilna z Amazon Alexa, co pozwala w prosty i szybki sposób uzyskiwać informację pogodowe. Nie musisz sprawdzać telefonu, gdy chcesz wiedzieć, czy wczoraj padał deszcz, poproś Alexę. Ona może pobrać wszystkie pomiary Weather Station dla Ciebie, zarówno te dotyczące temperatury, jakości powietrza i wilgotność wewnątrz i na zewnątrz, poziomu dźwięku oraz CO2 wewnątrz, jak i ciśnienia. Cała procedura jest bardzo łatwa, aby rozpocząć, wybierz przycisk "Enable Skill" i połącz swoje konto Netatmo z Amazon Alexa. 

Netatmo Stacja pogodowa i Amazon Alexa

Funkcjonalna aplikacja do stacji pogodowej

Uzyskaj dostęp do danych ze swojej stacji pogodowej za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Wyświetl wszystkie informacje i sprawdzaj je gdzie tylko chcesz, za pomocą bezpłatnej aplikacji Netatmo. Jeśli nie masz smartfona lub tabletu, możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich danych z komputera stacjonarnego przy użyciu aplikacji sieciowej Netatmo. Netatmo Weather Station jest dostępna w App Store i Google Play i daje Ci ona darmowy dostęp do osobistego panelu sterowania online. (Zgodność: iPhone 4 lub nowszy, iPad 2 lub nowszy, iPod Touch (5. generacji lub nowszy), urządzenia z systemem Android 4.0 lub nowszym z dostępem do Google Play, urządzenia z systemem Windows Phone 8.0 lub nowszym.)

Netatmo Stacja pogodowa aplikacja

SPECYFIKACJA

 • prywatna stacja pogodowa z czujnikami jakości powietrza
 • nowy standard wzornictwa i technologii dla stacji monitorującej jakość powietrza zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz
 • pomiar stężenia CO2, temperaturę, poziom hałasu i wilgotności w domu
 • umożliwia uzyskanie lokalnego wskaźnika jakości powietrza w czasie rzeczywistym
 • stacja pogodowa doradzi Ci, kiedy jest optymalny moment żeby przewietrzyć w domu lub kiedy podejmować aktywności poza domem
 • powiadomienia o wybranych parametrach w czasie rzeczywistym
 • pozwala odkrywać lokalne wzory i cykle pogodowe dzięki czemu jest kompleksowym narzędziem do zrozumienia swojego otoczenia
 • wszystkie dane przechowywane są online z dostępem przez aplikacje lub stronę internetową
 • udostępniaj pomiary w sieciach społecznościowych
 • szczegółowe prognozy pogody na 7 dni
 • powłoka stacji wykonana z jednego kawałka trwałego aluminium
 • rozmiar modułu wewnętrznego: 45x45x155mm
 • rozmiar modułu zewnętrznego: 45x45x105mm
 • zakres temperatur jednostki wewnętrznej: 0°C do 50°C, dokładność: +- 0.3°C
 • zakres temperatur jednostki wewnętrznej: -40°C do 65°C, dokładność: +- 0.3°C
 • wilgotność: pomiar od 0 do 100%, dokładność +-3%
 • barometr: pomiar od 260 do 1160 mbar z dokładnością +-1mbar
 • pomiar stężenia CO2 od 0 do 5000 ppm i dokładnością +-50ppm (lub 5%)
 • pomiar poziomu hałasu od 35dB do 110dB
 • jednostki: system Amerykański (° F i inHg) oraz metryczny (° C i mbar)
 • przechowywanie danych w chmurze bez limitów danych
 • częstotliwość wykonywania pomiarów: 5 minut
 • darmowa aplikacja z dożywotnim wsparciem, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat
 • aplikacja dostępna w App Store i Google Play
 • specyfikacja dostępu bezprzewodowego: Wi-Fi 802.11 b / g / n kompatybilny ( 2,4 GHz )
 • bezprzewodowe połączenie między modułami, zasięg do 100 metrów
 • moduł wewnętrzny zasilany przez sieciowy zasilacz USB
 • moduł zewnętrzny zasilany przez 2 baterie AAA ( rok pracy na komplecie baterii)
 • możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe elementy
 • Kompatybilne z urządzeniami Apple: 5s iPhone , iPhone 5c , iPhone 5 , iPhone 4S, iPhone 4 , iPad mini , iPad (od 4. generacji ) , iPad (od 3. generacji ) , iPad 2 , iPod touch (od
 • generacji )
 • kompatybilne z urządzeniami z systemem Android 4.0 i dostępem do Google Play
Polecamy