Wczytuję dane...
Kod producenta: 984-001361
Waga produktu: 0.6 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 5099206080294
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: ULTIMATE EARS
Oblicz ratę

Głośnik bezprzewodowy Ultimate Ears Boom 3 zielony

Przenośny głośnik bezprzewodowy z bardzo dobrą jakością audio, zapewniający wyjątkowe właściwości odsłuchowe. Dźwięk jest czysty, głośny i panoramiczny 360°. Niskie tony są głębokie i wyważone. Wszystko jest idealnie zbalansowane, by usłyszeć realistyczny dźwięk. Możliwość połączenia bezprzewodowego z maksymalnie 150 głośnikami dzięki funkcji PartyUp i aplikacji Ultimate Ears czyni głośnik Boom 3 ciekawym rozwiązaniem na imprezę w domu lub w plenerze.

Wodoszczelna obudowa przynosi świetną zabawę nad wodą

Zawsze możesz zabrać ze sobą swój ulubiony głośnik bluetooth i słuchać ulubionych utworów dzięki wydajnej baterii oraz wytrzymałej obudowie. Akumulator zapewnia do 15 godzin pracy głośnika i ładuje się za pomocą złącza Micro USB lub bezprzewodowo dzięki opcjonalnej stacji ładującej POWER UP. Głośnik jest całkowicie wodoszczelny i pływa na wodzie, można zanurzyć go na czas do 30 minut. Dodatkowo jest odporny na pył i upadki, co pozwala na zabieranie głośnika ze sobą w dowolne miejsce.

Możesz korzystać z wielu głośników na raz dzięki funkcji PowerUp

Głośnik posiada przycisk Magic, który odpowiada za sterowanie odtwarzaniem z urządzenia połączonego z głośnikiem za pomocą panelu sterowania głośnika. Dzięki przyciskowi można włączać, zatrzymywać i pomijać utwory z poziomu głośnika. Obudowa pokryta jest atrakcyjnie wyglądającą tkaniną, która jest wytrzymała na uszkodzenie. Połączenie odbywa się za pomocą komunikacji bluetooth. W środku Ultimate Ears Boom 3 mieszczą się dwa głośniki pełnozakresowe.

Najważniejsze cechy Głośnik bezprzewodowy Ultimate Ears Boom 3 czarny

 Przenośny głośnik bezprzewodowy

 2 przetworniki pełnozakresowe

 Do 15 godzin pracy na akumulatorze

 Czas ładowania 2:45h 

 Spełnia normy ip67

 Automatyczna korekcja basów

 Wymiary: 73 x 184 x 73 mm

 Waga 600 g

Polecamy