Wczytuję dane...
Kod producenta: 984-001493
Waga produktu: 0.6 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 5099206081802
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: ULTIMATE EARS
Oblicz ratę

Ultimate Ears BOOM 3 Night Black z modułem Power UP

Twoja ulubiona muzyka tam, gdzie Ty? Oczywiście, że tak. Z głośnikiem przenośnym Ultimate Ears BOOM 3 Night Black doświadczysz nowych doznań dźwiękowych. BOOM 3 to ultraprzenośny głośnik bezprzewodowy, który stworzono z myślą o najaktywniejszych użytkownikach. Odtwarza mocny, realistyczny dźwięk 360°, zachwycający głębokimi basami. Natomiast dzięki starannemu zbalansowaniu każda nuta jest doskonale słyszalna. BOOM 3 jest również odporny na wodę, pył, a także na przypadkowe upadki. Zaproś znajomych i rozkręć imprezę z głośnikiem Ultimate Ears BOOM 3 Night Black.

Wodoszczelna obudowa przynosi świetną zabawę nad wodą

Zawsze możesz zabrać ze sobą swój ulubiony głośnik bluetooth i słuchać ulubionych utworów dzięki wydajnej baterii oraz wytrzymałej obudowie. Akumulator zapewnia do 15 godzin pracy głośnika i ładuje się za pomocą złącza Micro USB lub bezprzewodowo dzięki opcjonalnej stacji ładującej POWER UP. Głośnik jest całkowicie wodoszczelny i pływa na wodzie, można zanurzyć go na czas do 30 minut. Dodatkowo jest odporny na pył i upadki, co pozwala na zabieranie głośnika ze sobą w dowolne miejsce.

Możesz korzystać z wielu głośników na raz dzięki funkcji PowerUp

Głośnik posiada przycisk Magic, który odpowiada za sterowanie odtwarzaniem z urządzenia połączonego z głośnikiem za pomocą panelu sterowania głośnika. Dzięki przyciskowi można włączać, zatrzymywać i pomijać utwory z poziomu głośnika. Obudowa pokryta jest atrakcyjnie wyglądającą tkaniną, która jest wytrzymała na uszkodzenie. Połączenie odbywa się za pomocą komunikacji bluetooth. W środku Ultimate Ears Boom 3 mieszczą się dwa głośniki pełnozakresowe.

Najważniejsze cechy Głośnik bezprzewodowy Ultimate Ears Boom 3 czarny

 Przenośny głośnik bezprzewodowy

 2 przetworniki pełnozakresowe

 Do 15 godzin pracy na akumulatorze

 Czas ładowania 2:45h 

 Spełnia normy ip67

 Automatyczna korekcja basów

 Wymiary: 73 x 184 x 73 mm

 Waga 600 g

Polecamy