Wczytuję dane...
Kod producenta: 85MM T1.5 II CANON
Waga produktu: 0.568 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 8809298883447
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: SAMYANG
Oblicz ratę

Jasny, stałoogniskowy obiektyw filmowy Samyang VDSLR 85mm T1.5 AS IF UMC został zaprojektowany do aparatów z matrycami pełnoklatkowymi lub APS-C. Obiektywy Samyang z serii VDSLR są wyposażone w zębatki, które współpracują z systemem Follow Focus. Pozwala to uzyskać płynny i precyzyjny obrót pierścieni ostrości i przysłony. Dodatkowo pierścień przysłony obracany jest bezstopniowo i bezgłośnie. Dzięki tym modyfikacjom możliwe jest niezwykle wygodne i efektywne operowanie głębią i płaszczyzną ostrości podczas filmowania.

W konstrukcji zastosowano 9 soczewek w 7 grupach optycznych, w tym jedną soczewkę asferyczną. Podobnie jak w innych produktach marki Samyang zastosowano wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne UMC, które wzmacniają kontrast i pozwalają na wierne odwzorowanie barw. Użyta w obiektywie 8-listkowa przysłona powoduje niezwykle plastyczne rozmycie tła w fotografii. Jasność obiektywu została określona liczbą T równą 1.5. Dla ułatwienia odczytu wartości na skali ostrości i przysłony, indeksy naniesione są równolegle do osi optycznej obiektywu.

Hybrydowa soczewka asferyczna (HD ASP) 
Soczewka uwydatnia niespotykaną jakość obrazu od centrum aż po brzegi kadru, nawet gdy przysłona jest w pełni otwarta.

Technologia Ultra Multi Coating (UMC) 
Samyang Optics Samyang Optics wykorzystuje technologię UMC, by zredukować flary i bliki i uzyskać wyraźny obraz o żywych kolorach.

Oddzielne pierścienie zmiany wartości przysłony i ostrości 
Ząbkowane pierścienie zostały zoptymalizowane do kręcenia wideo, by zapewnić precyzyjne i wygodne warunki pracy.

Obiektywy VDSLR II CINE 
Ten obiektyw jest obiektywem filmowym, wchodzącym w skład zestawu Samyang VDSLR Lens Kit. Obiektywy z tej serii tworzą obrazy o jednolitych kolorach i posiadają ujednolicone położenie pierścieni zmiany przysłony i ostrości dla ułatwienia pracy.

Specyfikacja obiektywu:

  • Ogniskowa: 85mm
  • Kąt widzenia: 28.3 stopni (17.7 stopni dla APS-C)
  • Przysłona: f/1.5
  • Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt: f/22
  • Minimalna odległość ostrzenia MF: 100cm
  • Budowa: 9 soczewek w 7 grupach
  • Wymiary (średnica x długość): 81,6 x 74.7 mm
  • Waga: 580 gram
Polecamy