Wczytuję dane...
Kod producenta: F013E
Waga produktu: 0.540 kg
Gwarancja: 60 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 4960371005911
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: TAMRON
Oblicz ratę

Nowy, stałoogniskowy obiektyw Tamrona jest doskonałym wzbogaceniem profesjonalnej serii SP. Zaprojektowany do współpracy z matrycami pełnoklatkowymi i APS-C wyposażony został w zaawansowany układ optyczny, zdolny konkurować z najlepszymi konstrukcjami na rynku pod względem jakości i odwzorowania obrazu.
O jakość zdjęć w tym modelu dba 10 elementów optycznych w 8 grupach. W tym zestawie zawarto 2 soczewki asferyczne i 2 o niskim współczynniku dyspersji, które gwarantują perfekcyjną jakość obrazu w całym kadrze, bez smug, blików świetlnych i odbłysków.  Doskonała, 9-listkowa przysłona wraz ze światłosiłą f/1.8 pozwalają na uzyskanie niewiarygodnej plastyki obrazu i pięknego efektu bokeh. Minimalna odległość ostrzenia w tym modelu to zaledwie 29cm, a powiększenie występuje w skali 1:2.5.

W wytrzymałym, metalowym korpusie zawarto też zaawansowaną, optyczną stabilizację obrazu, której zastosowanie jest gwarancją idealnych, nieporuszonych zdjęć bez negatywnego wpływu na jakość odwzorowanych barw i poziom detali. Całość została dodatkowo uszczelniona przed kurzem, pyłem i wilgocią. Wyróżniającym elementem w designie profesjonalnej serii SP jest perłowy pierścień umiejscowiony przy bagnecie.
Informacja dla użytkowników aparatu Canon EOS 6D Mark II:  Żeby obiektyw działał poprawnie w trybie LV, należy wyłączyć w aparacie funkcję korekty aberracji. Zaleca się też aktualizację oprogramowania.
Producent Tamron
Model SP 45 mm f/1.8 Di VC USD
Typ obiektywu Szerokokątny stałoogniskowy
Ogniskowa 45 mm
Światłosiła f/1.8
Pole widzenia 51.3 o
Ostrość od 0.29 m
Maksymalne powiększenie 3.4
Maksymalna wartość przysłony 16
Liczba listków na przysłonie 9
Mechanizm autofokusa AF USD
Konstrukcja 10 elementów / 8 grup
Rozmiar filtra 67 mm
Tryb Makro Nie
Stabilizacja Tak
Wymiary 91.7 x 80.4 mm
Waga 540 g
Polecamy