Wczytuję dane...
Kod producenta: 10DAC8501
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN 843591022705
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: ELGATO
Oblicz ratę

Ta wyjątkowa stacja dokująca przenosi profesjonalną łączność na zupełnie nowy poziom. Błyskawicznie przesyłaj dane między urządzeniami. Obsługuj dwa wyświetlacze i ciesz się nienaganną jakością audio. Surfuj po sieci z pełną prędkością i szybko ładuj swoje urządzenia mobilne. Wyposaż swojego MacBooka Pro lub Ultrabooka Windows w zupełnie nowe możliwości - i to z pomocą pojedynczego przewodu Thunderbolt 3.

Stacja dokująca do laptopa Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock 10DAC8501

Pracuj na wielu monitorach

Z Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock wybór należy do Ciebie. Pracuj na jednym dodatkowym wyświetlaczu w rozdzielczości nawet 4K, a w razie potrzeby podłącz kolejny monitor do jednego z portów USB-C. Niezależnie od tego, czy opracowujesz skomplikowane arkusze, tworzysz wymyślne grafiki czy może doskonalisz umiejętności w grze, możliwość podwojenia obrazu jest na Twoje zawołanie.

Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock Wyświetlacze

Bogata kompatybilność dzięki USB

Dzięki dwóm portom SuperSpeed USB 3.1 Gen2 Typu-C (10 Gb/s) oraz dwóm portom USB 3.1 Gen1 Typu-A (5 Gb/s), Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z łącznością. Użyj tylnych portów USB-C, aby podłączyć wysokiej klasy akcesoria lub ultra szybkie przenośne pamięci SSD. Z pomocą przednich portów łatwo zyskasz dostęp do danych zgromadzonych na nośnikach takich jak pendrive. A dzięki gniazdu dla kart SD i micro SD z UHS-II, stacja dokująca pozwoli Ci kopiować obrazy i filmy z kamery lub aparatu w mgnieniu oka.

Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock Łączność USB, SD

Najwyższa jakość dźwięku

Żadne stanowisko nie jest gotowe bez wyjątkowego dźwięku. Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock obsługuje maksymalny bitrate na poziomie nawet 96 kHz i 24-bitowe próbki audio, dzięki czemu każdy dźwięk będzie czysty i precyzyjny. Dzięki złączu słuchawkowemu i mikrofonowemu na przodzie oraz wzmocnionemu gniazdu jack 3,5 mm z tyłu, możesz podłączać wysokiej klasy zestawy słuchawkowe bez konieczności odłączania głośników.

Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock Audio

Postaw na Internet przewodowy

Wi-Fi przydaje się, gdy potrzebujesz mobilności i swobody w kwestii wyboru miejsca pracy. Ale gdy chodzi o szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo, najlepiej sprawdza się połączenie przewodowe. Dzięki Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock wyposażysz swojego nowoczesnego ultrabooka w gigabitowe złącze RJ-45 LAN. Zachowaj stałe połączenie z serwerami i szybko przesyłaj różnego rodzaju pliki z zachowaniem wysokiej poufności.

Polecamy